přejít na content

přejít na hlavní menu

Poslouchat živě

Vítejte na webových stránkách Rádia PENNY live, které svým programem zpříjemní ve více než 360 prodejnách Penny Market v České republice čas strávený nakupováním statisícům zákazníků. Perfektně koncipovaný program je v režii desetičlenného týmu moderátorů, redaktorů a reportérů, kteří se budou podílet na skladbě pestrého, nejen hudebního programu.

MODERÁTOŘI

TOMÁŠ
GAJDOŠÍK

TOMÁŠ GAJDOŠÍK

Jsem ten typ člověka, který si ze světa nedělá velkou hlavu. Slovo život jsem si prostě odvodil od slova užít, tak se o to každý den snažím. Miluji zábavu a rád ji sdílím s ostatními. Jsem muž mnoha profesí a ta rádiová mě neskutečně baví.

Moje přezdívka: Švambič.

Svou kávu piji nejraději: Se skořicí a hezky v klidu.

Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: To, co mi někdo napíše na lísteček.

Mé oblíbené jídlo: Mámino kuře od mého táty.

Mé životní motto: Člověk má vždycky dostatek sil bojovat za svou věc, pokud je větší než on sám.

LENKA
KOZÁKOVÁ

LENKA KOZÁKOVÁ

Jsem šíleně upovídaná a miluju muziku, takže moderování v rádiu pro mě vyplynulo tak nějak samo. Když mám volno, beru batoh a toulám se Šumavou na běžkách nebo beru kufr a cestuju někde po světě. A když jsem doma, tak s největší pravděpodobností skáču v první řadě někde na koncertě.

Moje přezdívka: Šotek :)

Svou kávu piji nejraději: s kapkou smetany a ideálně ve společnosti někoho mých přátel

Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: čerstvé ovoce a zeleninu, protože vitamínů není nikdy dost

Mé oblíbené jídlo: cokoliv z mexické kuchyně nebo svíčková od maminky

Mé životní motto: „Člověk mnoho vydrží, má-li cíl“

STANISLAV
SOUKUP

STANISLAV SOUKUP

Je opravdu vtipné, když vám řeknou, abyste se popsali v několika větách. Veselý i smutný, vtipný i zádumčivý, ukecaný i tichý. Zkrátka jsem asi jako každý. Ale jedno je jisté – rádio mě baví a vždy mi zvedne náladu, když jdu vysílat. Je to totiž krásný koníček i práce v jednom.

Moje přezdívka: Ještě z “kamenných“ dob chatu mi zůstala přezdívka Star, což je zkratka jednoho hudebního výběru pro dýdžeje.

Svou kávu piji nejraději: V klidu, ale většinou to dopadne tak, že díky práci je z ní káva ledová :-)

Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Arašídové křupky a pak abych měl dobrý pocit, dám navrch do tašky ovoce a zeleninu – pak to vypadá, že žiju jen zdravě :-)

Mé oblíbené jídlo: V jídle rád experimentuji, takže ochutnám všechno. Neurazí mě ale rozhodně svíčková s knedlíkem, grilovaná krkovička nebo sushi.

Mé životní motto: Je to citát pana Wericha. Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.

MATĚJ
MOTYČKA

MATĚJ MOTYČKA

Jsem narozen v úžasném roce 1991 ve znamení Střelce na místě plném vinné révy. Jižní Morava je nádherná - miluju klid a pohodu ve svém okolí a proto jsem začal pracovat jako moderátor. Aktivně objevuji kouzlo rumů a vín v podobě someliéra.

Moje přezdívka: Maty.

Svou kávu piji nejraději: V přítomnosti nejlepších přátel.

Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Klasickou českou zabíjačku.

Mé oblíbené jídlo: Lehká italská pasta.

Mé životní motto: Zjistil jsem, že lidé zapomenou na to, co jsi řekl, co jsi udělal, ale nikdy na to, jaký měli vedle tebe pocit.

TOMÁŠ
VYŠOHLÍD

TOMÁŠ VYŠOHLÍD

Médiím se věnuji 16 let. Vyzkoušel jsem si vše – od časopisu přes rádio až po televizní vysílání. Rádio nicméně bylo a je mou vášní a láskou. Stejně jako cestování a můj pes.

Moje přezdívka: Kolegové mi hned jednu dali, ale tu svou původní neřeknu – určitě by mi tak totiž zase začali říkat. :-)

Svou kávu piji nejraději: Na letištích při cestování někam za exotikou, kde jsem ještě nebyl – to vše s příjemným mrazením v břiše, co mě čeká za zajímavé zážitky.

Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Čokoládu nebo jakékoliv sladkosti, bez nichž nikdy z PENNY nemůžu odejít.

Mé oblíbené jídlo: Je takové, díky kterému udělám i třeba z obyčejné snídaně pro milovanou osobu zážitek. Baví mě překvapovat novými místy i recepty a pak sledovat reakci, když je z jídla opravdový orgasmus chutí.

Mé životní motto: Můj život je jako bonboniéra – nikdy nevíš, co ochutnáš.

JOSEF
KOLÁŘ

JOSEF KOLÁŘ

Za svůj relativně krátký život jsem vystřídal mnoho povolání – namátkou řidič taxíku, obsluha v rychlém občerstvení, pojišťovací poradce… Posledních dvacet let si plním svůj dětský sen coby rozhlasový a občasný televizní moderátor, který nade vše miluje své tři báječné děti.

Moje přezdívka: Joža.

Svou kávu piji nejraději: Teplou a s mlékem.

Co nikdy nezapomenu nakoupit v PENNY: Sladkosti.

Mé oblíbené jídlo: Těch je… Od pečené kachny po buchtičky se šodó.

Mé životní motto: Život se má užít, ne přežít.

Žaneta
Filipková

Žaneta Filipková

K moderování jsem se dostala přes herectví. Mám za sebou zkušenosti z divadla, televize nebo reklamy. Pak už to byl jen krůček k rádiu, které mě doslova pohltilo a okouzlilo. Jako moderátorka rádia se snažím být vždy dobrým a úpřímným společníkem.

Moje přezdívka: …ehm ….o žádné nevím.

Svou kávu piji nejraději: Doma, v klidu s něčím sladkým.

Co nikdy nezapomenu koupit v Penny: Sýr, zeleninu a sladkosti.

Mé oblíbené jídlo: Asi bych mohla říct, že jsem pizzožrout. Takže pizza. Velmi ráda si dám i zeleninový salát, abych si dodala vitamíny. Od doby kdy saláty konzumuji častěji , jsem méně často nemocná.

Mé životni motto: Chovej se tak, jak si přeješ, aby se k tobě chovali ostatní. Někdy je to ovšem složité :)

přejít na content

přejít na hlavní menu


přejít na content

přejít na hlavní menu